KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14455001
nr 1445 5001
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Grafiskt blad, "Tänkaren". Signerad, numrerad 11/100, Giclee fine art. Bildmått: 34x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x31 cm, oramat löst blad
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:51:24